fotograf – Marcin Kańtoch » strona o pracach i życiu - fotografa - Marcina Kańtocha

Oferta

PAKIET (fotoreportaż + plener w dniu ślubu)       – 2250 zł
PAKIET (fotoreportaż + plener w innym terminie) – 2750 zł

Polecam uwadze moją osobę wszystkim, którzy cenią dobra fotografię i pragną posiadać doskonałą pamiątkę Najważniejszego Dnia w Życiu.

Poszczególne etapy: przyklejanie rzęs podczas makijażu, zapinanie mankietów koszuli, łzy matki podczas błogosławieństwa, moment Waszej przysięgi, pierwszy taniec czy też czułe spojrzenia uchwycone są tak, by odnaleźć esencję najważniejszych momentów i emocji. Nie jestem inwazyjny, nie ustawiam Was, nie staram się ingerować w chwile, które przeżywacie. Jestem bacznym obserwatorem z dużym doświadczeniem i umiejętnością finezyjnego wyłapywania chwil, które później zaskakują Was podczas wspomnień. Jednocześnie otwarty i życzliwy charakter pozwalają mi nawiązać z Wami dobry kontakt.

Moja oferta obejmuje: przygotowania do ślubu, błogosławieństwo, ślub, przyjęcie weselne, oczepiny + sesję plenerową.
Zdjęcia przekazuję na dwóch płytach:
• pierwsza płyta zawiera wszystkie zdjęcia posegregowane w katalogach (przygotowania, dom Pani Młodej, kościół, przyjęcie weselne, plener) zazwyczaj ponad 1000 zdjęć;
• druga płyta zawiera 150 najlepszych zdjęć z dnia ślubu oraz 50 zdjęć z pleneru w formie pokazu slajdów z podkładem muzycznym. Można ją oglądać w stacjonarnym odtwarzaczu dvd. Płyty zamknięte są w estetycznym pudełku z nadrukiem najlepszych zdjęć ze ślubu.

DWÓCH FOTOGRAFÓW + PREZENTACJA – dopłata 700 zł

Unikatowa oferta specjalna pracy dwóch fotografów.

• zdjęcie tej samej chwili z dwóch różnych miejsc
• wydruki zdjęć dla rodziców na podziękowaniach
PREZENTACJA na naszym ekranie i projektorze wybranych zdjęć z dnia ślubu – wyświetlamy je zaraz po oczepinach. Goście mogą od razu poznać kulisy Waszych przygotowań, przeżyć jeszcze raz przysięgę czy odnaleźć się na zdjęciach podczas tańca. Usłyszycie ich żywe reakcje na ujęcia i sentymentalne westchnienia podczas oglądania zdjęć.

DODATKOWE KOSZTY

Koszt dojazdu poza Lublin – 1 PLN/ 1km, przy odległościach powyżej 100 km od Lublina wymagam zorganizowania i opłacenia mi noclegu.
Albumy, odbitki płatne dodatkowo – komplet 3 albumów 30×30 cm – 650 PLN.